Opinie o Isotechnic

Zobacz co mówią

nasi Klienci

Wasza opinia jest dla nas ważna!

Referencje

Niniejszym potwierdzamy, że firma ISOTECHNIC Hubert Rudziński specjalizująca się w wykonywaniu ociepleń metodą wdmuchiwania wykonała swoje zlecenie tj. izolacje budynków wielorodzinnych 1 i 1a w Przytoku na ulicy Sadowej, w sposób rzetelny z zachowaniem wymogów sztuki budowlanej dotrzymującej tym samym zobowiązań rzeczowych oraz terminowych.

M-BudownictwoMagdalena Cichocka

Zakres prac oraz wykonanie usługi przebiegało bez najmniejszych problemów. Firma wykazała się bardzo dużą wiedzą w zakresie prezentowanej technologii, realizacje przedsięwzięcia wykonała w ciągu jednej doby dotrzymując tym samym ustalonych terminów i jakości wykonania.

WEST HOMEDevelopment

Z przyjemnością możemy poświadczyć, że firma ISOTECHNIC w sposób rzetelny wywiązała się z przyjętego zlecenia. Podczas trwania konsultacji przed przyjęciem zlecenia firma ISOTECHNIC ofertowała fachowe doradztwo techniczne w zakresie doboru produktu i rozwiązań a także wykonanie zlecenia przebiegło zgodnie z ustalonym harmonogramem rzeczowo-czasowym, a wysoka jakość i estetyka usługi zasługuje na uznanie i polecenie innym, klientom.

A.D.W.Mikołajczyk

Pobierz referencje

Nasi Klienci

wh-logo-klient
m-logo-klient
adw-logo-klient
westa-logo-klient
westatre-logo-klient

Gotowy ?
Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń lub napisz
+48 518 050 930 | biuro@isotechnic.pl

Napisz do nas