Szczelny dom na lata

Ocieplanie domów szkieletowych

Marzysz o szczelnym domu na lata? Termoizolacja to jeden z najbardziej istotnych etapów wykończenia. Niezwykle ważny jest zarówno dobór odpowiedniego materiału, jak i profesjonalne wykonanie ocieplenia.

Pracujemy na najwyższej jakości wełnie skalnej i wełnie drzewnej

Ocieplanie domów szkieletowych

Marzysz o szczelnym domu na lata? Termoizolacja to jeden z najbardziej istotnych etapów wykończenia. Niezwykle ważny jest zarówno dobór odpowiedniego materiału, jak i profesjonalne wykonanie ocieplenia. To inwestycja, która z pewnością się zwróci, bowiem szczelność termiczna domu gwarantuje oszczędność na ogrzewaniu czy używaniu klimatyzacji. Isotechnic wychodzi naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów. Wykonujemy termoizolację domów w konstrukcji szkieletowej, domów z bali i domów kanadyjskich. Docieplamy podłogi, ściany zewnętrzne i wewnętrzne, stropy i poddasza.

Bazujemy na najwyższej jakości wełnie skalnej i wełnie drzewnej. Są otwarte dyfuzyjnie, dzięki czemu para wodna może swobodnie przez nie przepływać, a drewniana konstrukcja Twojego domu nie jest narażona na zawilgocenie. To niezwykle istotny aspekt, bowiem otwarta dyfuzyjnie przegroda sprawia, że dom nie jest zagrożony pojawieniem się pleśni czy grzybów.

ocieplenie-domow-szkieletowych
ocieplenie-domow-szkieletowych
Wieloletnie doświadczenie

Bazujemy na sprawdzonych

rozwiązaniach

Nasza wiedza, doświadczenie, materiały wysokiej jakości i profesjonalny sprzęt sprawią, że Twój dom będzie ciepły i szczelny przez całe dekady. Jeśli masz pytania albo chcesz skorzystać z bezpłatnej wyceny – zapraszamy do kontaktu!

Gotowy ?
Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń lub napisz
+48 518 050 930 | biuro@isotechnic.pl

Napisz do nas