Poznaj nas bliżej

Szukanie nowych rozwiązań i śledzenie trendów to stały element naszej pracy

Domy tworzymy z pasją i, choć specjalizujemy się wykonywaniu ociepleń metodą wdmuchiwania oraz wykonywaniu powłok natryskowych, to jesteśmy również otwarci na realizację wszelkich niestandardowych pomysłów.

Isotechnic - izolacje wdmuchiwane

Nazywam się Hubert Rudziński
i prowadzę rodzinną firmę, która powstała z pasji, a z czasem przerodziła się w biznes.

Od kilkunastu lat jestem związany z branżą budowlaną. Podczas swojej kariery zawodowej zdobyłem doświadczenie na różnych płaszczyznach - od wykonawstwa, poprzez zarządzanie i organizację projektów budowlanych, aż po realizację projektów zagranicznych. Przez sześć lat pracowałem w dziale doradztwa technicznego u wiodącego producenta materiałów izolacyjnych z wełny skalnej.

Doświadczenie

Doradzałem setkom Klientów w zakresie doboru produktów i rozwiązań, tłumaczyłem zagadnienia związane z efektywnością energetyczną budynków i termoizolacją. Brałem aktywny udział we wprowadzaniu nowych technologii na polski rynek. Firma Isotechnic powstała na kanwie solidnego teoretycznego przygotowania i umiejętności wykorzystania wiedzy w praktyce.

Kilkanaście lat doświadczenia pozwoliło mi stworzyć firmę, w której łączę wiedzę techniczną z nowoczesnymi technologiami, a rozbudowany park maszyn pozwala mi realizować projekty w sposób efektywny, oferując jednocześnie wysoką jakość wykonania powierzonych zleceń.

Siła firmy Isotechnic tkwi w zgranym zespole. Szukanie nowych rozwiązań i śledzenie trendów to stały element naszej pracy. Nieustannie podnosimy kwalifikacje, szkolimy się i zdobywamy kolejne certyfikaty. Codziennie odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów, a to motywuje nas do dalszego działania.

Domy tworzymy z pasją i, choć specjalizujemy się wykonywaniu ociepleń metodą wdmuchiwania oraz wykonywaniu powłok natryskowych, to jesteśmy również otwarci na realizację wszelkich niestandardowych pomysłów.

Marzy Ci się nietuzinkowy dom? A może widziałeś nieprzeciętne rozwiązanie, które chciałbyś zastosować? Porozmawiajmy. Od lat ściśle współpracuję z architektami, wykonawcami i producentami. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, a wspólnie jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej nietypowym oczekiwaniom.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i liczę na owocną współpracę. Razem stworzymy Twój wymarzony dom.

Gotowy ?
Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń lub napisz
+48 518 050 930 | biuro@isotechnic.pl

Napisz do nas